Збруч — володар кубка Гусятинського району

категорія: Футбол | дата: 31 08 2012

У фінальному матчі кубка Гусятинського району з футболу зійшлися гусятинський Збруч та сидорівський Колос-Бровар. Драматичний поєдинок, рахунок у якому змінювався немов на качелях, завершився на користь Збруча — (3:2).

Погодні умови та вболівальники вимагали від футболістів безкомпромісної боротьби. Початок футбольного дійства був за футболістами гусятинської команди, які завершились забитим голом на 23 хв. Андрієм Штаблавим. Після забитого гола гравців Збруча наче підмінили, ініціатива перейшла до сільських футболістів, успішні атаки на 30 та 40 хв. закінчились красивими голами від двох Ігорів — Балука та Олексійка.

Прикрим початком другого тайму гри стало вилучення футболіста команди Збруч, який залишив свою команду догравати матч в меншості. Другий тайм гри був майже повною протилежністю першого. Гравці Колоса, які були в кількісній більшості на футбольному полі, мабуть заспокоїлись і втратили пильність, що з ними і зіграло в поганий жарт.

Поряд з тим гусятинці не зважаючи на чисельну меншість мобілізували вольові якості, що привело до двох забитих голів на 80 та доданій арбітрем 91 хв. матчу. Фінальні крапки в зустрічі поставив Руслан Марцінковський, який став героєм матчу.

Джерело: Номер один