Теребовлянська "Нива" вийшла в лідери аматорської ліги

категорія: Футбол | дата: 04 09 2017
Теребовлянська

2 вересня, теребовлянська "Нива" у рамках 4-го туру чемпіонату України серед аматорів перемогла у гостях ФК "Хмельницький" – 2:1, повідомляє ФФТО.

Після безгольового першого тайму, на початку другого, рахунок у матчі відкрив капітан "Ниви" Віктор Ковалик. Акурат за десять хвилин подвоїв перевагу теребовлянців фланговий півзахисник Тарас Кривий. Лише на п’ятій компенсованій хвилині до основного часу матчі підопічні Ігоря Яворського дозволили суперникам забити гол престижу (автор – Федір Семенюк).

Ця перемога дозволила теребовлянській "Ниві", тимчасово, допоки не зіграні інші поєдинки туру, очолити турнірну таблицю першої групи. В її активі 7 набраних очок (2 перемоги, по одній нічиїй та поразці).

Наступний, 5-й тур аматорського чемпіонату України наші земляки пропускають (через непарну кількість учасників – 9 команд), а свій черговий поєдинок серед аматорів підопічні Ігоря Яворського зіграють 24 вересня. Того дня вони на власному полі прийматимуть ФК "Калуш".