Кубок області з футболу взяли Бережани (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 25 08 2012

24 серпня на Тернопільському міському стадіоні відбувся фінальний поєдинок, який визначив володаря футбольного кубка Тернопільщини.

Поборотися за трофей доля випала двом командам — збаразькому Галичу та ФК Бережани. Номінальними господарями були футболісти зі Збаража, які на старті матчу атакували більше. Однак, "холодним душем" для Галича стали одразу два пропущені голи протягом двох хвилин.

Спершу Сергій Клюшніченко реалізував одинадцятиметровий за порушення правил на гравцеві Бережан у штрафному майданчику (0:1). А за хвилину він головою впритул розстріляв кіпера, замкнувши передачу з кутового (0:2).

У другому таймі першим номером діяли збаразькі футболісти. Галич всіма способами намагався зрівняти рахунок, але зробити це футболістам вдалося частково. На 76-ій хвилині гри Галич отримав право на пенальті, яке реалізував Іраклій Ізорія (1:2). Але наступні атаки номінальних господарів не принесли їм результату. Кілька разів у рамці воріт здорово діяв воротар Бережан.

Володар кубка Тернопільщини-2012 — футбольний клуб Бережани!