Про нас
увійти

Арбітром матчу ФК Тернопіль – Нива буде Ірина Петрова

категорія: Футбол | дата: 24 08 2012
Арбітром матчу ФК Тернопіль – Нива буде Ірина Петрова

Арбітром матчу ФК Тернопіль – Нива (Тернопіль) суддівський комітет Федерації футболу Україну призначив… жінку Ірину Петрову з Сімферополя, повідомляє кореспондент Номер один.

До речі, це вперше на тернопільському стадіоні на чоловічий футбольний матч арбітром у полі призначається жінка. Раніше, на головній арені Тернопілля жінки-судді на футболі були виключно помічники арбітра, які працювала боковими суддями.

Чи це правильний крок з боку суддівського комітету ФФУ, куратором якого є італієць П’єр-Луіджі Колліна, виправданий, побачимо після завершення матчу, хоча можна зробити докір керівникам українського суддівського корпусу, що на такі принципові поєдинки, нехай навіть у Другій лізі, потрібно призначати кваліфікований арбітрів, які обслуговують, якщо не Прем’єр-лігу, то хоча б матчі першого дивізіону українського футболу.

До речі, Ірині Петровій допомагатимуть обслуговувати матч С. Наскалов з Мукачева та Б. Трач з Тернополя (четвертий арбітр — тернополянин О. Когут ), а наглядатиме за діями суддівської бригади делегат ФФУ Едуард Валенко зі Львова.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook