В Монастириську відбувся футбольний турнір пам’яті Володимира Дроня

категорія: Футбол | дата: 24 08 2012

19 серпня у місті Монастириську, відбувся уже традиційний, 2-й за ліком, міжобласний турнір присвячений пам’яті великого футболіста, хорошого друга і просто доброї людини — Володимира Дроня.

Учасниками змагань були:

ФК Тепловик (Івано-Франківськ) — постійний учасник Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу та один з лідерів попередніх чемпіонатів;

ФК Монастириська — учасник Чемпіонату Тернопільської області з футболу;

ФК Опришівці (Івано-Франківськ) — учасник Чемпіонату міста Івано-Франківська з футболу;

ФК Опілля (Горожанка) — постійний учасник та один з лідерів Чемпіонату Монастириського району з футболу.

Це був турнір гідних один одного суперників, про що свідчать результати матчів: кожен матч закінчився із хиткою перевагою (1:0) і усі голи були забиті у другому таймі.

У першому півфінальному матчі зійшлися ФК Опілля та ФК Опришівці. Жодні з команд протягом матчу не можна було віддати перевагу, а долю поєдинку вирішив штрафний удар у виконанні нападника ФК Опілля Кохана А., після якого найспритнішим на добиванні був Галюк О.

В другому півфіналі ФК Тепловик зразу ж захопив ініціативу і футболісти ФК Монастириська тільки зрідка турбували голкіпера з Івано-Франківщини, однак відзначитись тепловикам вдалось тільки на початку другої половини гри, коли в карному майданчику господарів Гундяк В. спокійно прийняв м’яч і "розстріляв" з близької відстані ворота Коди І.

В матчі за 3-тє місце, футболісти ФК Монастириська на правах господарів зразу ж притисли до своїх воріт ФК Опришівці. Та лише в середині 2-го тайму нападнику Лопаті вдалося "замкнути дальню стійку" та принести перемогу монастрищанам, а разом з нею і третє призове місце на турнірі пам’яті Володимира Дроня.

І от фінальний матч ФК Тепловик - ФК Опілля. Всі вболівальники розуміли, що це команди двох різних калібрів і мабуть ніхто не сумнівався, що переможцем будуть гості з Івано-Франківщини, яким перемога дасться "легкою кров’ю".

Матч розпочався з атаки горожанців, що в подальшому було великою рідкістю, оскільки тепловики замкнули ФК Опілля в своїй штрафній, однак дивідендів це для івано-франківців не приносило. В такому самому руслі продовжувався і другий тайм, та ніяк свої атаки футболісти ФК Тепловик не могли довести до логічного завершення і лише за три хвилини до завершення зустрічі Шпирка, після помилки горожанського голкіпера, подарував перемогу ФК Тепловик як в матчі так і на турнірі.

Після завершення фінального матчу усі учасники були нагороджені медалями, почесними грамотами та кубками для команди. Також оргкомітетом турніру було визначено кращих гравців турніру в різних номінаціях:

кращим воротарем визнано Коду І. (ФК Монастириська);

кращий захисник — гравець ФК Опришівці;

кращий півзахисник — Шпирка (ФК Тепловик);

кращий нападник — Грабар А. (ФК Опілля);

кращий гравець турніру — Шайда С. (ФК Монастириська).

Також відзначено суддів, які на високому рівні провели даний турнір, а це — Чемний О., Жилавий М. та Синява І.

Велика подяка сім’ї Володимира Дроня, які проведенням даного турніру зберігають пам'ять про Володю у серцях багатьох людей на Тернопільщині та Івано-Франківщині і не тільки, а особливо Марущаку В. та Дроню І.