Тернопільські вояки здобули третю перемогу в Лізі учасників АТО

категорія: Футбол | дата: 03 07 2017

1 липня, у рамках 7-го туру Ліги учасників антитерористичної операції (дивізіон "Захід") ФК "Тернопіль-АТО" у Васильківцях (Гусятинський район) переміг команду ЗТУ НГУ зі Львова – 3:2.

Як повідомив голова Гусятинської районної федерації футболу Віталій Остафійчук, в складі господарів – збірної Тернопільщини – виступали кілька гравців з Гусятинщини. Це – васильківчанин Михайло Коваль, жабинчан Іван Мазник та Василь Ядловський з Крогульця.

У першому таймі атакували більше наші земляки, однак гол забили львів’яни (0:1). Щойно розпочався другий тайм, як господарі вирівняли ситуацію на футбольному полі, а потім за рахунок кращих фізичних якостей зуміли забити ще два голи. Наприкінці матчу у ворота тернопільської команди було призначено пенальті, яке реалізували львів’яни, однак на загальний результат матчу цей гол не вплинув. ФК "Тернопіль-АТО" переміг – 3:2. Героєм поєдинку став тернополянин Тарас Плішка, який відзначився хет-триком!

Це третя перемога ФК "Тернопіль-АТО" у весняній частині сезону. В активі є ще одна нічия і в пасиві три поразки.