Про нас
увійти

Африканці у Пронятині не залишили шансів місцевій футбольній команді

категорія: Футбол | дата: 23 08 2012
Африканці у Пронятині не залишили шансів місцевій футбольній команді

Збірна студентів африканських країн здобула перемогу в міжнародній товариській грі з футболу проти ФК Пронятин — (4:1).

Матч відбувся у рамках святкування храмового празника у мікрорайоні "Пронятин" і проходив, як повідомив один з його організаторів, тренер і президент ФК Пронятин Ігор Кінах, з метою встановлення дружніх відносин між спортивною молоддю різних держав.

Що стосується спортивної сторони зустрічі, то гості, які представляли Камерун, Нігерію, Конго, ДР Конго (тренер Іван Коцюба), діяли на полі більш майстерно і ще до перерви повели в рахунку — (2:1). Після відпочину ФК Пронятин, який виступає у чемпіонаті Тернопільського району, нічого не міг протиставити африканським студентам і його футболісти пропустили ще два голи, натомість не забивши жодного.

Опісля матчу організатори нагородили кращих футболістів в обох командах цінними подарунками. Так сталося, що призи отримали капітани команд — Арсен Лисий (ФК Пронятин) та Мартін Майєне (Камерун). Також на закритті спортивної події обговорювалися плани проведення у Пронятині футбольного турніру в пам'ять про місцевого жителя Івана Вовчишина, котрий боронив ворота студентської команди зі Львова в виграному матчі (4:1) проти поляків у Закопане (1938 рік) і котрий згодом був убитий.

Джерело: Номер один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook