Теребовлянська "Нива" на класі перемогла ФК "Трибухівці"

категорія: Футбол | дата: 22 06 2017
Теребовлянська

В останньому поєдинку 9-го туру в першій лізі чемпіонату Тернопільської області з футболу досвідчена теребовлянська "Нива" легко перемогла ФК "Трибухівці" (Бучацький район) – 6:0.

Долю поєдинку було вирішено вже в першому таймі, коли підопічні Ігоря Яворського забили у ворота суперника п’ять сухих м’ячів. Після цього головний тренер ФК "Трибухівці" поміняв воротаря, замість Юрія Басараби на поле вийшов основний страж воріт команди з Бучаччини Євген Вахновський, і це дозволило гостям у другій 45-хвилинці пропустили лише одного разу.

У переможений варто відзначити якісну гру оборонця Віталія Бодака та центрального півзахисника Олега Никеруя (автор дубля).

***

"Нива" (Теребовля) – ФК "Трибухівці" (Бучацький район) – 6:0 (5:0)

21 червня. Теребовля. Стадіон "Колос". 100 гл. +25 град.

Арбітр: Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Андрій Ющишин (Тернопіль), Артем Трач (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Михайло Чайковський (Тернопіль).

"Нива": Северин, Бодак, Макогон, В. Сороцький (Оконський, 46), Ю. Никеруй-к (С. Куріцький, 46), Рябий, Р. Гаврилюк, О. Никеруй, Штанкевич, Луцик (Гриб, 46), І. Сороцький.

ФК "Трибухівці": Басараба (Вахновський, 46), Ю. Крушельницький (І. Крушельницький, 46), Долик (Анохін, 75), Панич, Струс (Козар, 46), В. Скавуляк, І. Скавуляк-к, Солонинка (Кістяник, 62), Юристий, А. Гаврилюк (Олексевич, 77), Нагайовський (Щербаков, 69).

Голи: Р. Гаврилюк (17), І. Сороцький (21,74), О. Никеруй (24, 28), Р. Луцик (38).