Футболісти ФК Тернопіль хотіли бойкотувати матч у Черкасах

категорія: Футбол | дата: 10 06 2017

Нарешті завершився багатостраждальний виступ ФК «Тернопіль» у чемпіонаті України з футболу в першій лізі. В останньому турі мініципали в гостях поступилися «Черкаському Дніпру» – 0:3.

Усі три голи наші земляки пропустили в другому таймі, причому в усіх випадках недопрацювали тернопільські оборонці. У ФК «Тернопіль» до гольових можна віднести хіба що постріл з середньої відстані Артура Дорі в першому таймі та удар головою після подачі кутового Ігоря Курила – в другому.

Загалом сам матч був під загрозою зриву. Гравці нашої команди хотіли бойкотувати поєдинок у Черкасах, вимагаючи виплати зароблених грошей. Якщо б так сталося, ФК «Тернопіль» міг втратити професійний статус, адже це була б друга неявка нашої команди, яка автоматично позбавляла її виступів серед майстрів. На щастя, тренерському штабу вдалося вмовити футболістів і ті поїхали на гру. В даному випадку результат матчу виходив на другий план.

Джерело: Номер один