Міжнародний юнацький турнір з футболу у Тернополі. Матч за 3-4 місце (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 18 08 2012

За 3-4 місце футбольного турніру боролися вихованці луцької Волині та юнаки з Володимир-Волинського — BRW-BIK. Гра відбулася 17 серпня на полі, що у парку "Топільче".

Визначати бронзового призера турніру на поле вийшли команди, які посіли другі місця у своїх відбірних групах. Активніше гру розпочали лучани, які вже на перших хвилинах мали кілька нагод для взяття воріт. Але молодим "волинянам" бракувало майстерності на завершальній стадії атаки.

Футболісти з Володимир-Волинського, хоча й грали другим номером, але часто покидали свою половину поля та насідали на ворота суперників. Все ж найреальнішу нагоду відкрити рахунок у першому таймі втратила Волинь. На останній хвилині першого періоду гри луцький футболіст замикав подачу з кутового. BRW-BIK врятувала лише блискуча реакція голкіпера, який у карколомному стрибку відвів загрозу від своїх воріт.

По перерві Волинь лише збільшила оберти і втілила свою перевагу у два забиті м’ячі. Тож "бронза" дісталася луцькій Волині, яка переграла BRW-BIK з рахунком (2:0).