ФК "Тернопіль-Педліцей" у Підволочиську перемогу здобув у компенсований час

категорія: Футбол | дата: 01 06 2017
ФК

У перенесеному матчі 4-го туру чемпіонату Тернопільської області з футболу в першій лізі один з лідерів – підволочиський "Збруч" поступився молодому, але амбітному ФК "Тернопіль-Педліцей" - 0:1.

Перед початком матчу відбулося урочисте відкриття футбольного сезону в Підволочиську. Перед глядачами та футболістами виступив голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик, який побажав команд безкомпромісної гри, а вболівальникам цікавого футболу.

Земляків також привітав голова Підволочиської громади, керівник районної федерації футболу Віталій Дацко.

Інтрига в матчі тривала до самого фінального свитка. У першому таймі дві гольових нагоди мав правий півзахисник ФК "Тернопіль-Педліцей" Денис Параїл, в другому таймі гра вирівнялася, вже більше контролювали м’яча футболісти "Збруча", але перемогти все таки вдалося гостям. Вони зуміли відзначитися на другій компенсованій до основного часу матчу хвилині. Точним був удар головою капітана ліцеїстів Роман Волохатого.

***

"Збруч" (Підволочиськ) – ФК "Тернопіль-Педліцей" - 0:1 (0:0)

31травня. Підволочиськ. Стадіон "Колос". 200 гл. +24 град.

Арбітр: Володимир Пиндиківський (Бучач), асистенти: Максим Мохун (Тернопіль), Іван Циганчук (Бучач).

Делегат-спостерігач: Олександр Циганков (Тернопіль).

"Збруч": Глушка-к, Бiскуп, А. Хома, Копцюх (Хабаров, 83), Бортнік (Максим Паюк, 46), Николайчук, Мазур (Темних, 46), Іванцiв (Арапоглу, 82), Коза, Михайло Паюк, Познанський (Рибак, 61).

ФК "Тернопіль-Педліцей": Федина, Римар, Шимчишин, Лебідь, Савка, Пророчук (Федак, 90+4), Томич (Гром’як, 82),  Волохатий-к, Роман (Щебивовк, 69), Параїл (Подлецький, 90+4), В. Івегеш.

Гол: Р. Волохатий (90+2).

Попередженні: І. Шимчишин (29), С. Римар (42), В. Рибак (72), Ю. Савка (75), Е. Арапоглу (85), М. Николайчук (90+2).

Вилучений: Е. Арапоглу (86, друге попередження).