Франківські Батяри накопали тернополян з Файного міста

категорія: Футбол | дата: 17 08 2012

4 серпня вже вдруге в Тернополі відбувся кубок "Файного міста" з міні-футболу серед читачів та дописувачів сайту ua-football.com. У боротьбі шести команд, серед яких дві місцеві і чотири приїжджі, перемогу святкували івано-франківські Батяри.

Загалом у змаганнях взяло участь шість колективів: Трактор (Ужгород), збірна форумчан Києва СФК, Легіон (Рівне), Батяри( Івано-Франківськ) та дві тернопільські команди — Карлсберг та Файне місто. Провівши жеребкування, було сформовано дві групи: група А — Файне місто, Батяри та Легіон; група Б — Трактор, СФК та Карлсберг.

Що цікаво, у першій грі турніру і останній — фінальній виступали одні і ті ж команди — Файне місто та Батяри, але результати цих матчів були різними. Якщо на груповій стадії змагань футболісти з Файного міста святкували перемогу (5:4), то у фінальному поєдинку тернополяни були вщент розбиті гостями з Івано-Франківська — (0:3, голами відзначились Михайло Макогін та Олег Труш-2). Тим самим дворазовим переможцем кубка "Файного міста" стала команда Батяри, у втішному ж фіналі за третє місце між тернопільськими пивоварами та киянами з СФК перемогла команда Карлсберг — (3:1).

Організатори змагань відзначили кращих в окремих номінаціях. Ними стали: воротар  Богдан Сташків (Карлсберг), бомбардир Олег Труш (Батяри, 7 голів), гравець  турніру Богдан Чоловський (Файне місто).

Джерело: Номер один