У Тернополі вдруге відбувся футбольний "Кубок Чемпіонів" (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 09 05 2017
У Тернополі вдруге відбувся футбольний

З 6 по 9 травня у Тернополі вдруге відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з футболу "Кубок Чемпіонів" серед дітей 2008/09 років народження.

Матчі відбувалися одразу на двох майданчиках спортивного комплексу "Політехнік". Переможцем "Кубка Чемпіонів" стала команда ФК "Миколаїв". Перша команда тернопільського клубу "Чемпіон" здобула срібні нагороди, а бронзові медалі здобули футболісти львівських "Карпат".

Призери та кожен юний футболіст були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Спеціальні призи отримали кращі гравці у кількох номінаціях. Окремо були визначені кращі гравці у кожній з команд, які теж були нагороджені спеціальними призами від партнерів та спонсорів "Кубка Чемпіонів".

Організували турнір дитячо-юнацький футбольний клуб "Чемпіон", спільно із Федерацією футболу Тернопільської області, футбольним клубом "Нива" Тернопіль та міською радою Тернополя. Спонсорами і партнерами "Кубка Чемпіонів" стали ПАП "Агропродсервіс", "ЮВІС-Пласт", "Select", "Карпатська Джерельна", ТМ "Ласунка" та будівельна компанія "Інвест-Родина".