Теребовлянська "Нива" зіграла в нічию у Львові

категорія: Футбол | дата: 02 05 2017
Теребовлянська

В неділю, 30-го квітня на стадіоні "СКА" у Львові ,відбувся матч 15-го туру Чемпіонату України серед аматорів між ФК "Львів" та ФК "Нива".

Матч розпочався з великої бійки на трибунах коли гравці тільки вийшли на розминку, через це стартовий свисток пролунав дещо пізніше.

Нива могла відкривати рахунок вже на перших хвилинах гри, але арбітр прийняв дивне рішення зафіксувавши порушення правил , коли Павло Гарібян вже був перед порожніми воротами.
Потім свій стовідсотковий шанс втратили господарі поля, які провели контратаку, але з порожніх воріт м'яч вибив капітан Ниви Віктор Ковалик.

Та все ж преший м'яч забили гості.На 21-ій хвилині гравець Львова зіграв рукою у штрафному майданчику, і арбітр впенено показав на пенальті, яке впевнено реалізував Віктор Ковалик.

Але попереду Нива була не довго,, вже через три хвилини господарі відігрались,Точним ударом з 16-ти метрів відначився Шпирка Юрій.
А ще через 2 хвилини ФК Львів вже був попереду. Неймовірний удар головою вдався Віталію Дахновському.

Але на цьому події першого тайму не завершились.На 29-ій хвилині Нива заробляє штрафний , який реалізовує то й ж таки Віктор Ковалик.Дубль на рахунку капітана.
А на 41-їй хвилині подачу з кутового красиво замикає Олег Никеруй. 3:2

На другу половину гри Гравці зі Львова вийшли з однією ціллю , відігратись.
ФК Львів пробував підратись до воріт Ниви , але всі їхні потуги розбивались об захист Ниви.
Та все ж на 77-їй хвилині з чергового кутового господарі все ж таки забили гол. 3:3

на останніх хвилина гравці Ниви мали можливість вирвати перемогу, Павло Гарібян передачою виводив Олександра боженка один на один з голкіпером, але нападник трішки не дотягнувся до м'яча.

На цьому і закінчився цей драматичний матч.

15 тур Чемпіонату України серед аматорських команд
30.04.2017 15-00 ст. “СКА”, Львів. Кількість глядачів: 300.
Арбітр: Липко М.М. (Івано- Франківська)
Асистенти арбітра: Гудима М.М. (Івано- Франківська) Морозюк Б.М. (Івано- Франківськ)
Резервний арбітр: Радюкін Т.О. (Львів)
Спостерігач: Антимійчук В.А. (Чернівці)
ФК “Львів” - ФК “Нива” Теребовля – 3-3.
Голи: Шпирка (24), Дахновський (26, 77) – Ковалик (+21, 29), Никеруй О. (41).

ФК “Львів”: Жук, Чепа (Романчук, 65), Савошко О., Бариляк, Матушевський, Кравців, Савошко В., Дахновський, Зайчук (Янчак, 80), Шпирка(Семенюк, 85), Ременяк.
Головний тренер: Андрій Чіх.

ФК "Нива":1.Ольховий В. 21.Сороцький В. 5.Ковалик В. 16.Макогон П. 17.Куріцький С.(14.Никеруй Ю.) 23.Гаврилюк Р. 10.Никеруй О.(20.Гриб А.) 9.Гарібян П. 22.Сороцький І.(18.Бодак В.) 11.Луцик Р.(7.Штанкевич М.) 19.Боженко О.