Про нас
увійти

Валентин Хоптян: "Обіцяю сприяння у розвитку "Ниви"

категорія: Футбол | дата: 26 07 2011 | переглядів: 985
Валентин Хоптян:

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян на прес-конференції розповів про розвиток футболу на Тернопільщині. Керівник області наголосив на підтримці ФК "Нива"  та відновленні і реконструкції стадіонів в регіоні.

 - Я знаю у ФК "Нива" були проблеми з фінансуванням, але повірте сьогодні знайшлися спонсори і практично усі матеріальні питання врегульовані, - сказав Валентин Хоптян. – Я підтримую цю команду, крім того, там грають достойні спортсмени, які є нашими земляками. Зі своєї сторони я обіцяю сприяння у розвитку футбольного клубу "Нива" та й обласного футболу загалом.

Голова ОДА зауважив, що сьогодні також проводяться роботи щодо відновлення усіх стадіонів в області, і навіть оголошено конкурс на кращий спортивний стадіон Тернопільщини.

 - Спільними зусиллями влади та громади ми відбудовуємо стадіони в області, які роками не знали, що таке ремонт, - розповів Валентин Хоптян. - Скажу більше, ми навіть оголосили конкурс на кращий спортивний стадіон Тернопільщини, щоб стимулювати керівників районів для ефективної роботи.

Джерело: galsports.com

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook