Про нас
увійти | реєстрація

Петро Червін: "Впевнений, переможемо франківців"

категорія: Футбол | дата: 26 08 2011 | переглядів: 863
Петро Червін:

Цього сезону про самобутню команду з Тернополя — "Ниву" знову заговорили всерйоз. Причина в тому, що в клубу другої ліги з’явилися серйозні інвестори, які поставили перед колективом серйозні завдання. Про старт команди в чемпіонаті (і не лише) журналісту "УФ" дав ексклюзивне інтерв’ю головний тренер ФК "Нива" Петро Червін.

— Петре Степановичу, даруйте, але розпочну з дещо незручного для вас запитання. Останнім часом забагато чуток щодо вашої можливої відставки. Як ви їх сприймаєте?

— Так-так, є такі розмови. Я про них чув, читав, але пропускаю те все повз вуха. Якщо мені конкретно озвучить відставку керівництво клубу, то я її прийму, нікуди не дінуся від цього. Знаєте, ті чутки рояться від початку мого перебування в "Ниві". Я навіть знаю, хто їх поширює, кому вигідно, аби я, так би мовити, поступився своїм місцем. Але, повторюся, не звертаю на все це уваги: сумлінно виконую свою роботу, намагаюся виконати всі переді мною поставлені завдання. Нині мені дещо складно, але все має потроху налагодитися.

— Як ви розціните початок чемпіонату — за чотири гри лише одна перемога? Мабуть, розраховували на більше…

— Відверто кажучи, так, очікував на кращий старт. В останній грі в Чернігові від нас взагалі, таке враження, відвернулася удача. Недарма кажуть, що в футболі багато що вирішує "нефарт". У нас за два тайми було шість чудових моментів, аби забити: ні. Зате суперник створив напівмомент біля наших воріт і відзначився. Але тішить, що в "Ниви" починає з’являтися власний малюнок гри. Прикро, що лишень результат склався не на нашу користь.

— Перед початком сезону багато хто декларував завдання "Ниви" не інакше як вихід до першої ліги. Чи не змусив старт дещо їх відкоригувати?

— Чотири гри — це не той відрізок, після якого варто робити якісь висновки. Ще абсолютно нічого не втрачено. Попереду весь чемпіонат, і поставлене завдання, себто підвищитися у класі, цілком до снаги виконати. Головна ж причина не дуже вдалого старту полягає в тому, що ми надто пізно почали формувати команду. Потрібно було оновити весь колектив ще до початку сезону. Підкреслю: весь! А створити нову команду за тиждень — це на грані фантастики. Але, хоч як би там було, вважаю, що на 80 відсотків команду нам сформувати вдалося. Та процес триває: цього тижня до нас приїдуть ще шестеро нових виконавців на оглядини й принаймні п’ятеро з них залишаться в "Ниві". Розумієте, в нас повністю нова команда, в якій залишилося всього п’ять, так би мовити, старожилів.

— Пане Петре, відносно новачків: чи задоволені їхнім рівнем?

— Під рукою декілька нових футболістів, якими я задоволений, і впевнений, що в них є майбутнє. Але на все, зокрема на реалізацію їхнього таланту, потрібен час.

— Конкретніше, будь-ласка?

— Чого ж ні?! Це, скажімо, наші молоді голкіпери Ільющенков і Мазур, та й Вірковський далеко не старий і теж перспективний; захисники Костюченко, Музика… У нас молода команда. Скоро до нас мають доєднатися троє вихованців київського "Динамо", орієнтовані на півзахист. До речі, ця ланка — чи не найслабкіша, і вона потребує термінового підсилення.

— Наступна гра для "Ниви" —  таке собі західноукраїнське дербі проти "Прикарпаття". Як і на що налаштовуєте колектив?

— Лише на перемогу! Назад дороги вже немає. Якщо не переможемо "Прикарпаття", то своє завдання ще більш ускладнимо. Поясню: ми не пройшли до кінця стадію формування команди, яка має завершитися, сподіваюся, на тижні. Ось тоді ми й будемо повноцінно готуватися до ігор, а не укомплектовувати клуб під час чемпіонату. У нас ще купа проблемних місць, які ми маємо закрити й не думати вже більше ні про що, крім безпосередньої підготовки і тренувань. Впевнений, переможемо франківців і нам стане простіше.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook