Тернополяни стали переможцями Різдвяного турніру з футзалу

категорія: Футбол | дата: 13 01 2017

11-12 січня 2017 року в м. Тернопіль, в фізкультурно-оздоровчому комплексі КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" відбувся Різдвяний турнір з футзалу серед юнаків 2007 р.н. і молодших.

В турнірі брали участь 6 команд: дві команди від КЗ ”ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту” м. Тернопіль, “ДЮСШ” м. Збараж, ФК “Львів” м. Львів, “Буковина” м. Чернівці, “Новатор” м. Хмельницький.

Ігри проходили по круговій системі, два тайми по 20 хвилин. Переможцем змагань стала команда ”ДЮСШ-1” м. Тернопіль. На другому місці команда “Новатор” м. Хмельницький. Третю сходинку завоювала команда “ДЮСШ” м. Збараж. Ігри проходили в напруженій та цікавій боротьбі.

Команди, які зайняли 1,2,3 місця нагороджені командними грамотами, кубками, гравці меделями і кожна команда отримала плакат-фотографію всіх учасників турніру. В кожній команді був визначений кращий гравець, який отримав пам'ятний приз:

”ДЮСШ-1” м. Тернопіль — Пастушак Вадим;
“ДЮСШ” м. Збараж — Левицький Михайло;
ФК “Львів” м. Львів — Блащак Тарас;
”ДЮСШ-2” м. Тернопіль — Катрук Владислав;
“Буковина” м. Чернівці — Мороз Кирил;
“Новатор” м. Хмельницький — Гудзь Максим.

Також були нагородженні гравці в номінаціях:

Бомбардир — Закотянський Денис;
Воротар — Якимчук Олександр;
Захисник — Кривенький Андрій;
Нападник — Сорока Олександр.

Ці змагання пройшли за підтримки управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту ТМР.