Кристал – Нива. Анонс матчу

категорія: Футбол | дата: 19 07 2012

Нова та, схоже, перспективна тернопільська Нива футбольний шлях у новому сезоні Другої ліги розпочне з 2-го туру. Першим суперником підопічних Ігоря Яворського буде Кристал.

20 липня. Херсон, стадіон "Кристал". 18.00

Кристал (Херсон) – Нива (Тернопіль)

Остання зустріч —23 квітня 2012, Кристал – Нива (2:1)

З надією на переможний почин

Пропустивши перший тур, тернопільська Нива у першому для себе матчі сезону 2012/13 у Другій лізі зустрінеться з херсонським Кристалом. У минулому сезоні команди зустрічалися двічі і обидва протистояння завершилися з однаковим рахунком (2:1). У Тернополі Нива на вже на доданих арбітром хвилинах вирвала перемогу, а на полі суперника гру зламав суддя, який видалив ще у першому таймі нашого захисника.

Навідміну від останнього матчу цих команд, Нива цього разу не буде вважатися аутсайдером поєдинку. Для більшості футболістів, які поповнили команду, це буде дебютний матч у футболках Ниви. На користь жовто-зелених говорить той факт, що вони пройшли хороші передсезонні збори та впевнено показали себе у товариських матчах.

Ігор Яворський безумовно буде налаштовувати своїх хлопців лише на перемогу. Адже, як заявляв тренер у багатьох інтерв’ю — команда буде боротися за перемогу у кожній грі. За нічийний результат преміальних у Ниві не передбачено.

Програшний початок

Для херсонського Кристалу матч проти нашої Ниви буде другим у цьому сезоні. Підопічні Руслана Новікова тиждень тому розпочали чемпіонат домашнім матчем проти київської Оболоні-2. На жаль, ця гра була розчаруванням для місцевої публіки, яка побачила єдиний гол у матчі, що побував у воротах господарів.

Кристал у міжсезоння зберіг фактично весь склад з минулого року. У команді є кілька досвідчених футболістів, які у футболі не новачки. Також херсонці провели ряд спарингів у яких були перемоги та поразки.

Прогноз sports.te.ua — 0:2