У Спортивних іграх школярів в п’ятій зоні перемогла команда Зборівського району

категорія: Футбол | дата: 26 10 2016

Стартували футбольні баталії за програмою ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Так, у п’ятій зоні змагань виступали команди Тернопільського району, Зборівського району та міста Чорткова. Як повідомляє веб-сторінка Зборівської РДА офіційного Інтернет-сайту ОДА, у першому поєдинку між зборівчанами та футболістами Тернопільського району перемогу з рахунком 5:1 здобули школярі Зборівського району.

За інформацією Зборівського РМК, особливо треба відзначити гру учня 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова Андрія Лиса та учня 10 класу СЗОШ смт. Залізці Андрія Романішина, які стали справжніми лідерами команди та вміло організували гру проти своїх суперників.

У наступній грі команда Зборова зустрічалась із футболістами міста Чорткова. У першому таймі школярі Зборівського району першими пропустили два м’ячі. Однак, виявивши справжню волю до перемоги, зборівчани почали активно атакувати ворота суперників, і в кінці тайму, завдяки голу Андрія Лиса, зуміли скоротити рахунок. У другому таймі Андрій знову відзначився: спочатку забивши гол зі штрафного удару, обвівши стінку, а потім вміло зіграв, обігравши суперників на загостренні атаки біля воріт футболістів з Чорткова.

Таким чином, команда Зборівського району здобула вольову перемогу з рахунком 3:2 та вийшла до фінальної частини змагань, де шість кращих команд області - переможці своїх зон розіграють призові місця у змаганні.

За команду Зборівського району виступали учні СЗОШ І-ІІІ ст. смт. Залізці, ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №2 м. Зборова, Гає-Розтоцького НВК та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної.

Варто відзначити тренера-викладача Зборівської ДЮСШ Михайла Забитівського за вмілу підготовку та керівництво командою й не менш активну підтримку своїх вихованців вчителем фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова Павлом Газдою та директором школи Євгеном Лисом, - наголошує Зборівський РМК.