Визначився чемпіон та володар Кубка Заліщицького району з футболу

категорія: Футбол | дата: 25 10 2016

23 жовтня на стадіоні "Дністер" м.Заліщики визначились чемпіон та призери чемпіонату району з футболу 2016 року.

У матчі за третє місце зіграли ФК Дзвиняч та ФК Товсте. Основний час  матчу зафіксував нічийний рахунок 2:2. У серії післяматчевих одинадцятиметрових перемогу здобули футболісти ФК Товсте 4:1.

У матчі з визначення чемпіона Заліщицького району 2016 року зустрічались чемпіон 2015 року ФК Добрівляни та ФК Устечко. Поєдинок видався непрогнозованим, з підбором гравців та класом виконавців футболісти з Добрівлян були фаворитами у даному двобої. Але перший тайм завершився  з рахунком 3:1 на користь Устечківських футболістів. У другому таймі гра проходила  в більшості при атаках Добрівлянських футболістів, які ще один раз вразили ворота суперника. Фінальний свисток судді матчу зафіксував перемогу команди с.Устечка з рахунком 3:2. Тож чемпіоном Заліщицького району з футболу 2016 року став ФК Устечко.

Нагородження чемпіона та призерів провели голова районної державної адміністрації Борис Шипітка, голова районної федерації футболу Василь Лопушняк, голова районного ФСТ "Колос" Ігор Мамалига.