Василь Малик: "ФК Тернопіль був більш вмотивованим"

категорія: Футбол | дата: 11 08 2016
Василь Малик:

Головний тренер стйрийської Скали Василь Малик прокоментував поразку у кубковій грі від ФК Тернопіль 1:0.

— У кубковій грі я хотів перевірити ряд гравців. З тих, хто отримав шанс проявити себе, відзначити можу лише Назара Стасишина, який відрізнявся великою активністю, брав гру на себе, підключався до атаки і виконав великий обсяг роботи.

Гол ми пропустили в дебюті зустрічі. На 12-й хвилині, після вкидання з аута, нападник Тернополя виграв верхову дуель у штрафному майданчику і продовжив політ, після якого і відзначився Владислав Гевлич. Взагалі перший тайм був за тернополянами, які мали більше бажання досягнути бажаного результату. Вони були більш вмотивовані. Після перерви, під час якої у нас відбулася гостра розмова в роздягальні, хлопці заграли значно жвавіше і прагнули змінити рахунок на свою користь. Більшість ігрового часу ми провели на половині господарів. Мали і кілька нагод, щоб відзначитися забитими голами. Проте свої шанси не використали Олег Квич, Василь Цюцюра, Ігор Бровко та Микита Корчемкін.