Про нас
увійти

Григорій Чурілов: "Гравці Тернополя при власних вболівальниках діяли активно"

категорія: Футбол | дата: 02 08 2016
Григорій Чурілов:

Після перемоги над ФК Тернопіль (2:0) тренер ФСК Буковина Григорій Чурілов відповів на запитання представників ЗМІ. 

— Григорію Володимировичу, Ваш коментар гри…

— Ми розуміли, що на нас очікує серйозне західноукраїнське дербі. Налаштовувати додатково на подібні матчі гравців немає потреби. Хлопці і так розуміють важливість подібних матчів. Найголовніше було зіграти організовано та дисципліновано. У першому таймі нам було непросто. Гравці Тернополя при власних вболівальниках діяли активно, використовували пресинг. У перерві ми провели заміну. Це, звісно, вплинуло на наші дії.

Суттєво допоміг нам Юрій Перін, який забив гол. На пристойному рівні провів матч автор ще одного голу — Дмитро Скоблов. Дмитра замінили наприкінці матчу тому, що існувала загроза отримання травми. Володимир Найко, який замінив Дмитра теж якісно виконав свою роль. Звісно, що перемагати завжди приємно, однак на нас очікує ще дуже багато роботи.

У Тернополі створено приємну атмосферу. Тут є  затишний стадіон. Тернопіль — приємне місто. Бажаю ФК Тернопіль успіхів у наступних матчах.

— Яке зараз самопочуття у головного тренера Буковини Сергія Шищенка ?

— Лікарі тримають Сергія Юрійовича під спостереженням цілодобово вже кілька днів поспіль. Він перебуває у кардіології. Будемо сподіватися, що усе буде гаразд. Звісно, що нам його дуже не вистачає. Команда, насамперед, присвячує перемогу Сергію Юрійовичу, а також усім нашим уболівальникам, керівникам та тим людям, які люблять футбол.

— У Вас таке ж прізвище, як у воротаря ФК Тернопіль…

— Олександр — мій молодший рідний брат.

— Що можете сказати про гру Вашого воротаря Сергія Чернобая, який донедавна грав за ФК Тернопіль?

— На це запитання відповім розширено. Ми із Сергієм Юрійовичем працюємо у команді недавно. Ми повністю змінюємо систему гри. Прагнемо того, щоби команда правильно виходила з оборони в атаку. Не бити м’яча куди завгодно, а треба щоби існували декілька варіантів, а воротар повинен обрати найоптимальніший з них. Якщо у стартовому матчі чемпіонату проти Вереса Сергій у першому таймі цього дотримувався, то у другому він, так би мовити, збився. У матчі з Тернополем він зіграв якісніше. Ми вдячні Сергієві та усім хлопцям. Вважаю, що Сергій Чернобай провів добротний матч.

Джерело: ФСК Буковина

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook