Петро Бадло став переможцем Кубка "Ветеранів Аматорів Тернопілля" (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 31 07 2016
Петро Бадло став переможцем Кубка

30 липня у Тернополі на майданчиках зі штучним покриттям ТНЕУ відбувся традиційний міні-футбольний турнір серед ветеранів — Кубок "Ветаранів Аматорів Тернопілля" (серед гравців старших 40 років).

Головний тренер "Ниви" Петро Бадло у складі команди "Агропродсервіс-Ветеран" став переможцем турніру. У фіналі команда Петра Бадла з рахунком 4:1 обіграли команду "Чалдаєва". Разом із Петро Бадлом у команді виступив і його брат Ігор Бадло.

Петро та Ігор Бадло були названі організаторами наймолодшими гравцями турніру, а також отримали індивідуальні нагороди. Петро Бадло став крашим бомбардиром Кубка, а Ігор Бадло — кращим гравцем турніру.

Колектив футбольного клубу "Нива" вітає Петра Климентійовича із новим футбольним трофеєм!