ФК Тернопіль розгромно програв перший матч сезону

категорія: Футбол | дата: 25 07 2016

Вчора, 24 липня, футбольний клуб Тернопіль у 1-му турі Першої ліги програв на виїзді харківському Геліосу 4:1.

Господарі поля повели у рахунку вже у середині першого тайму. Захисник Тернополя Юрій Соколовський зрізав м'яч у власні ворота після подачі кутового. Відігратися тернополянам вдалося лише на 75-ій хвилині. До цього часу Геліос вже був у меншості після вилучення Комарницького. Зрівняв рахунок після штрафного ударом головою Ігор Курило.

Але кінцівка матчу стала справжнім кошмаром для підопічних Івана Марущака. За три хвилини вони пропустили два м'ячі, а на уже на доданих арбітром хвилинах суперник реалізував пенальті. До того ж, Тернопіль також залишився у меншості. За друге вилучення з поля пішов Степан Клекот.

Таким чином перший офіційний матч сезону Тернопіль провалив. Шанс реабілітуватися у муніципалів буде вже наступного тижня, коли жовто-сині прийматимуть вдома чернівецьку Буковину, яка поступилась у першій грі рівненському Вересу 0:1.