Про нас
увійти

Ремонтувати міський стадіон Тернополя найближчим часом не будуть

категорія: Футбол | дата: 22 07 2016
Ремонтувати міський стадіон Тернополя найближчим часом не будуть

Центральний Тернопільський стадіон має презентабельний вигляд у порівнянні з іншими стадіонами Західної України.

Його у мерії називають першим серед західноукраїнських. У той же час умови не відповідають прийнятим стандартам — належно відремонтовані роздягальні, встановлена кількість бігових доріжок та спеціальне бігове покриття.

— Якщо порівнювати наш стадіон із Рівненським, маємо кращі умови. Там спортсмени взагалі тренуються серед суцільної руїни, — говорить директор департаменту фізичної культури облдержадміністрації Віктор Мацикур. — У той же час наші легкоатлети не можуть дочекатись, коли відремонтують роздягальні. Бігових доріжок у нас всього 7, а мало би бути по стандарту 8. Стан їхній поганий, хоч не такий критичний, як у Рівному.

Можливість встановлення спеціального бігового покриття на доріжках обіцяє розглянути влада міста.

— Це питання ми винесемо на сесію, — начальник управління у справах сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Тернопільської міської ради Микола Круть. — Загалом, стадіон у належному стані. Там у 2012 році закінчили реконструкцію, у 2013 році — капітальний ремонт, а у 2104 році — перекриття даху. Замінити бігове покриття було б доречно, але поки на це нема коштів. Тому у планах немає наразі проведення робіт на стадіоні.

Джерело: Терен

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook