Про нас
увійти | реєстрація

Іван Марущак: "ФК Тернопіль повинен виступати у Прем'єр-лізі"

категорія: Футбол | дата: 13 06 2016 | переглядів: 811
Іван Марущак:

Перед початком весняної частини сезону-2015/16 у першій лізі почесний президент ФК Тернопіль Сергій Надал представив Івана Марущака, як президента клубу. А за п’ять турів до завершення чемпіонату, після того, як головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш пішов на лікарняний, Іван Петрович став паралельно працювати виконувачем обов’язків наставника команди. Про найближчі плани муніципалів розповів Іван Марущак.

— Сезон закінчився, але відпочивати немає коли. Розпочинається трансферна робота. Чи можете сказати, хто вже пішов з команди, на які позиції шукаєте підсилення?

— Перед початком весняної частини сезону перед тренерським штабом та командою було поставлено завдання потрапляння до першої десятки команд першої ліги. Для цього клубом були створені необхідні умови. Завдання не було виконано, тому керівництвом клубу приймаються відповідні висновки по кадрах: як по тренерському складу, так і по футболістах. На перший тренувальний збір планується запросити на перегляд щонайменше чотири-п’ять нових футболістів, як мінімум по одному в кожну лінію. Плюс шанс отримають кращі молоді гравці з місцевого чемпіонату. Хоча, щодо останнього, то тут маємо проблеми, адже за останній час особисто переглянув багато поєдинків чемпіонату Тернопільської області і можу констатувати, що гравців, які б могли підсилити нашу команду практично немає. 

На сьогоднішній день вважаю доцільним зробити ставку на молодих футболістів, чий середній вік становив би 18-23 роки, а потенційний рівень майстерності дозволяв би розвиватися разом з командою, поетапно вирішуючи спортивні завдання, які будуть ставитися перед ФК Тернопiль.

— Зі зняттям київського Динамо-2 і його офіційним підтвердженням, ФК Тернопіль може зберегти місце в першій лізі.

— На мою думку, місто Тернопіль, яке має стадіон європейського рівня, заслуговує грати, як мінімум у першій лізі і ставити завдання виходу в Прем’єр-лігу. Все для цього є, інфраструктура будується, всі ті можливості, які зараз з’являються в команди, вони, я думаю, дозволять команді грати на високому рівні.

— Які завдання ставитимете перед командою на наступний сезон?

— На сьогодні розроблена концепція розвитку футбольмо клубу на кілька років. Наша мета — це послідовні кроки для досягнення головного—– ФК Тернопiль повинен стати гідним представником своїх засновників і уболівальників в українській Прем'єр-лізі, причому кістяк команди повинні складати футболісти і адміністративний штаб, для яких ФК Тернопiль — не лише місце роботи, а частина життя. Дуже важливо, щоб всі від кого залежить розвиток клубу, були однодумцями, мали схожі погляди на те, в якому напрямку рухатися. Для реалізації успішного проекту, заснованого на наявних можливостях, знаннях у відповідних сферах та відповідному фінансуванні, необхідна координація роботи всіх структур клубу, що принесе позитивні результати, як на футбольному полі, так і за його межами. Тому головним завданням розвитку нашого клубу є створення міцного фундаменту, спираючись на який можна буде працювати далі і планомірно рухатися вперед. Для цього в ФК Тернопiль створюється міцна команда професіоналів-однодумцiв, здатна вивести наш клуб на новий рівень. Будемо багато працювати і перемоги обов'язково прийдуть! Адже результатів у футболі домагаються однодумці!

— Чи зверстано вже час і місце проведення тренувальних зборів, можливо уже відомо майбутніх спаринг-партнерів?

— Футболісти зберуться 14 червня. Заплановано три тренувальних збори. Після поглибленого медогляду, спершу команда проведе короткий втягуючий мікро-збір у Тернополі. На ньому тренерський штаб особливу увагу звертатиме на потенційних новачків. Основне завдання другого збору, який відбудеться у Заліщицькому районі на базі готельного комплексу "Мішин-Сіті", це, найперше, розвиток і підвищення функціональних можливостей футболістів з передумовами адаптації організму гравцiв до великих тренувальних навантажень. А ткож  вдосконалення тактико-технічної підготовки футболістів зі створенням, як термінових, так і накопичувальних адаптаційних показників функціональної активності систем організму, якi сприяють розвитку певних сторін спеціальної працездатності гравців і команди в цілому. Тренуватимемося на футбольному полі в Добровлянах, а в разі несприятливих погодних умов готуватимемося на полі зі штучним покриттям у сусідньому Синькові. Заплановано три спаринги. Розпочнеться другий збір 20 червня. Головне завдання третього збору ,який проходитиме з 4 до 16 липня на Закарпатті, це органiзацiя iгри команди. На ньому передбачено чотири спаринги.

По спаринг-партнерах ще рано говорити, попередні домовленості вже є, але команди теж до кінця не знають, де відбуватиметься їх підготовка, тому про суперників у тренувальний період говоритимемо трішки згодом.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: