Результати матчів 5-го туру чемпіонату Тернопільщини з футболу

категорія: Футбол | дата: 06 06 2016

У неділю, 5 червня, на футбольних полях Тернопільщини відбулися матчі чергового 5-го туру обласної першості.

У Чорткові аутсайдер чемпіонату ФК Чортків приймав тернопільську Ниву. Уже на 8-ій хвилині зустрічі господарі повели у рахунку. Однак радість чортківських футболістів була нетривалою. Ще до перерви у воротах Чорткова побували два м'ячі, а у другому таймі Нива ще раз закріпила успіх — 1:3. Ця перемога дозволила тернополянам піднятися на 3 місце у турнірній таблиці.

Лідер чемпіонату теребовлянська Нива уже вдруге поспіль виграє з мінімальним рахунком. Цього разу з рахунком 1:0 Нива обіграла ДСО-Поділля на виїзді. Переможний гол у складі теребовлянців провів досвідчений Олег Лівіцький.

Також мінімально 1:0 перемогу здобула Нива бережанська. Підопічні Петра Червіна вдома обіграли заліщицький Дністер. Трохи впевненіше перемогу одержали Копичинці. З рахунком 2:0 вони обіграли підволочиський Збруч.

Інтригуючим було протистояння Агрона ОТГ та Козови у Великих Гаях. Гості виграли перший тайм 0:1, але після перерви пропустили двічі. Дублем у воротах Козови відмітився Ігор Вонс. Таким чином Агрон ОТГ зберіг за собою другу позицію у турнірній таблиці.