Про нас
увійти

Андрій Колісник: "У Ниви свої завдання, у ФК Тернопіль — свої"

категорія: Футбол | дата: 20 06 2012
Андрій Колісник:

З нового футбольного сезону у Другій лізі на тернопільських вболівальників очікує дербі. Новачком професійного футболу буде ФК Тернопіль. Команда має ігровий кістяк та брала участь у багатьох турнірах. Директор клубу Андрій Колісник розповів журналісту football.ua про стан справ у команді.

— Андрію Ярославовичу, зовсім скоро вашій команді належить дебютувати в ранзі професіоналів. В якому режимі готуєтеся до другої ліги?

— Проходимо "бойову підготовку" в чемпіонаті ААФУ і в першості області. Поки зайняті в цих турнірах, але плануємо провести на Тернопільщині та навчально-тренувальні збори.

— Якщо ваш клуб пройшов процедуру атестації, мабуть, його інфраструктура задовольнила оцінюючі органи. Де збираєтеся приймати суперників?

— На міському стадіоні, який якраз пройшов грунтовну реконструкцію.

— Ваша команда збиралася не один день і встигла пограти не тільки в обласних або всеукраїнських аматорських турнірах, але і в студентських змаганнях — навіть міжнародних. Виходить, ігровий кістяк її сформований?

— Так, звичайно. Тренерський штаб має свою кадрову обойму, і влітку можна очікувати хіба що кілька новачків в якості точкового підсилення. Для нас було дуже корисною участь в турнірах ААФУ, тернопільської регіональної федерації, Всеукраїнської футбольної асоціації студентів. Це дозволило і награти склад, і отримати певний досвід.

Що стосується кадрових принципів ФК Тернопіль, то ми створюємо команду для того, щоб дати шлях у футбол нашим, місцевим хлопцям. На базі міських шкіл № 13 і № 30 працюють футбольна група і інтернат для футболістів, далі, після 8-9 класу, з хлопцями продовжать займатися в спецкласах, після школи їх чекає відділення фізкультури в тернопільському університеті. Тобто в проекті гравець зможе повністю пройти становлення в Тернополі.

— Деякі хлопці, які раніше грали за тернопільську команду на Україну по студентах або любителях, нині пішли на підвищення. Візьмемо того ж Мединського, який не загубився і в першоліговому Динамо-2. У ваших планах — повертати таких гравців?

— Ми хочемо, щоб наші хлопці розвивалися. Ми бажаємо їм успіху і радіємо їх досягнень. Звичайно ж, у Тернополі їм завжди раді.

— У вас буде міське дербі в другій лізі. Сусідство з Нивою не турбує?

— Та ні, чому ж. У них свої завдання, у нас — свої.

— Якщо не секрет, які?

— Для початку — звичайно ж, освоїтися в другій лізі, відчути її, поза сумнівом, високий рівень — значно вищий, ніж тих турнірів, де нам довелося побувати. Але ми люди амбітні, хочемо і себе показати, тому метою буде потрапляння в шістку кращих команд сезону, щоб навесні грати в плей-офф кращих.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook