Результати матчів чемпіонату Тернопільської області з футболу після 3-го туру (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 25 05 2016

22 травня на футбольних полях Тернопільщини відбулися 4 з 5-ти матчів 3-го туру обласної першості.

У Копичинцях місцевий ФК здобув першу перемогу у цьому сезоні, обігравши заліщицький Дністер 2:1. Гості вели у рахунку після першого тайму, але копичинецькі футболісти у другому таймі вирвали перемогу.

Бойовою нічиєю завершився перший домашній матч ДСО-Поділля у Великій Березовиці. Суперником ДСО-Поділля була бережанська Нива. Підсумковий результат гри 2:2. Також "гаряче" було і у Підволочиську, де місцевий Збруч з рахунком 3:2 переграв аутсайдера ліги — ФК Чортків.

Сталася у цьому турі і перша гучна сенсація. Чинний чемпіон Тернопільщини теребовлянська Нива на виїзді поступилася Агрону ОТГ з Великих Гаїв. Агрон відкрив рахунок першим, але Нива швидко відігралася. А розв'язка матчу наступила на 85-ій хвилині, коли після стандарту та рикошету м'яч опинився у сітці воріт теребовлянців. (ФОТО з матчу Агрон - Нива)

Тур завершиться 25 травня, коли ФК Козова зіграє перенесений поєдинок із тернопільською Нивою.