Андрій Тотовицький повторив легендарне досягнення гравця тернопільської Ниви

категорія: Футбол | дата: 16 05 2016

В матчі останнього, 26-го туру УПЛ донецький Шахтар програв формально домашній поєдинок на "Славутич-Арені" луганській Зорі — 2:3. Героєм матчу став Андрій Тотовицький, що, вийшовши на заміну, забив усі три голи в ворота Андрія Пятова.

Цей хет-трик став першим для футболістів Зорі в матчах з Шахтарем — і всього-навсього другим для усіх суперників гірників по чемпіонату України. Першим і єдиним до цього матчу був хет-трик футболіста тернопільської Ниви Олега Ящука.

25 липня 1995-го, в першому турі чемпіонату, Нива виграла у Шахтаря на однойменному донецькому стадіоні — 4:2. Ящук забив на 26-й, 57-й та 71-й хвилинах. Зазначимо, що Тотовицький, на відміну від свого попередника, зробив хет-трик за один (другий) тайм.

Джерело: ua-football.com