ФК Тернопіль не зміг виграти з новим тренером (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 16 05 2016

15 травня у Тернополі відбувся поєдинок 27-го туру Першої ліги у якому футбольний клуб Тернопіль зіграв внічию 1:1 з краматорським Авангардом.

Цікаво, що під час оголошення складів команд, виконуючим обов'язки головного тренера ФК Тернопіль було названо президента клубу Івана Марущка. Поки що жодні офіційні джерела не повідомляли про відставку багаторічного керманича муніципалів Василя Івегеша. Але, схоже, що у тернопільському клубі назрівають серйозні зміни.

Щодо гри, то команди не показали видовищного футболу. Тернопіль забив наприкінці першого тайму. Потужним ударом з лівого флангу воротаря краматорців пробив Тарас Кривий. Але втримати таку бажану вікторію Тернополю не вдалося. За кілька хвилин до кінця основного часу Авангард провів контратаку, яка завершилась голом.

Після 27-го туру ФК Тернопіль посідає останнє місце у турнірній таблиці, хоча все ще зберігає шанси залишитися у Першій лізі.