Про нас
увійти

Тренер ФК Тернопіль потрапив до лікарні

категорія: Футбол | дата: 12 05 2016
Тренер ФК Тернопіль потрапив до лікарні

Головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш потрапив до лікарні. Як розповів вчора на післяматчевій прес-конференції по завершенню поєдинку ФК Тернопіль – ФК Суми помічник головного тренера Анатолій Назаренко, у Василя Петровича проблеми із серцем.

— Сьогодні (11 травня — авт.) Василь Івегеш поїхав до лікарні, пройшов обстеження. Лікуючий лікар призначив йому постільний режим та лікування. У тренера проблеми з тиском та серцем. По приїзді до Тернополя після поєдинку з Черкаським Дніпром він цілу ніч не спав, тиск піднявся до 160/120, серце "вискакувало". Сьогодні, слава Богу, тиск впав до 110/80, але він почуває себе не дуже добре, — повідомив Анатолій Назаренко.

Нагадаємо, ФК Тернопіль — це комунальна футбольна команда Тернопільської міської ради. Її почесним президентом є мер обласного центру Сергій Надал, а президентом — депутат обласної ради від БПП Іван Марущак.

Зазначимо, що поєдинок тернопільської і сумської команд завершився перемогою гостей 1:0, тим самим у ФК Тернопіль практично не залишилося шансів на збереження прописки в першій лізі.

Джерело: Репортер

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook