Про нас
увійти | реєстрація

Сергій Надал: "Тернопільський стадіон має право приймати матчі Прем'єр-ліги"

категорія: Футбол | дата: 12 06 2012 | переглядів: 1049
Сергій Надал:

Міський голова 12 червня скликав прес-конференцію на якій обговорили питання футбольного клубу Тернопіль та міського стадіону.

Очільник міста повідомив, що футбольний клуб Тернопіль офіційно отримав ліцензію на участь у чемпіонаті України з футболу серед команд другої ліги.

— Починаючи з сезону 2012 року ми почнемо брати участь у всіх іграх другої ліги. Футбольний клуб пройшов атестацію за всіма п’ятьма критеріями. Зокрема, інфраструктурними. А це стадіон, навчально-тренувальна база, автобус і інші речі, які були зроблені протягом останнього року, — сказав міський голова і водночас почесний президент ФК Тернопіль.

Сергій Надал упевнений, що наше місто тепер отримало і справді свою місцеву команду.

— Це команда, яка складається виключно з тернополян, де грають місцеві хлопці. Це ті юнаки, котрі пройшли певну футбольну школу, основа яких зібралась із учнів школи-ліцею №13 і учнів школи-інтернату, яка розташована у школі №30, із тих, хто вчиться в педагогічному університеті. На сьогоднішній день вже вибудована чітка структура: починаючи від найменших дітей, котрі будуть займатися у школах, від тих дітей, котрі грають в студентській лізі і завершенням має бути професійна команда — футбольний клуб Тернопіль, — пояснив мер.

Крім того, Сергій Надал повідомив, що тернопільський стадіон включений у перелік дванадцяти стадіонів України, які мають право приймати ігри Прем’єр-ліги. А це, у свою чергу, дає можливість проводити у нас не тільки всеукраїнські, а й міжнародні турніри. Тим більше, що обласна федерація футболу вже виступила із ініціативою провести спільно з міською радою у Тернополі міжнародний юнацький чемпіонат з футболу.  Відтак, очільник міста сподівається, що відтепер міський стадіон буде жити повноцінним життям, як серце спортивного життя міста, зокрема, і області, загалом.

Джерело: zz

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: