ФК Тернопіль розібрався із Чортковом (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 11 06 2012

У 6-му турі обласного чемпіонату з футболу ФК Тернопіль вдома без жодних проблем переграв футболістів з Чорткова (4:1). Гра відбулася на футбольному полі ТНПУ 10 червня.

Господарі поля протягом гри тотально переважали чортківчан та не реалізували низку гольових моментів. У першому таймі в ворота Чорткова влетіло 2 голи: спочатку Василь Чорний гарматним пострілом здалеку відкрив рахунок (1:0), а згодом тернополяни, скориставшись помилкою захисту рахунок подвоїли (2:0).

По перерві ситуація на полі не змінилася. ФК Тернопіль продовжував домінувати та не використовувати моменти один за одним. Варто відмітити, що тренерський штаб городян у другому таймі випустив кількох молодих виконавців, які провели довірені їм хвилини на високому рівні.

У середині тайму дублем вистрілив нападник Богдан Семенець та встановив рахунок (4:0). Однак, без забитого голу чортківчани поле не залишили. На останніх хвилинах матчу, Чортків забив єдиний гол, після обрізки захисту Тернополя. Остаточний підсумок матчу — (4:1).

Огляд 6-го туру чемпіонату області з футболу у Північній та Південній зонах читайте на сайті Спорт Тернопільщини завтра!