Копичинецькі школярі вибороли бронзу футбольного турніру

категорія: Футбол | дата: 08 06 2012

З 3-5 червня в місті Біла Церква відбулись фінальні змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч". Пробитись у фінальну частину змогли учні Копиченецької ЗОШ №2.

Перший матч команда грала проти ровесників з Лохвиці, Полтавської області. Матч закінчився з рахунком (1:0), на користь копичинецьких футболістів. Єдиний гол в матчі забив Юрій Лазечко, після передачі Петра Шпікули. У наступному матчі проти команди з Нової Каховки (Херсонська область) хлопці поступились з мінімальним рахунком, а власне єдиний м’яч в матчі було забито із зі штрафного.

Дуже драматичною виявилась третя гра проти футболістів з Рівного. В першому таймі   тернопільські футболісти вели з рахунком — (1:0). У другому таймі  матчу арбітр побачив порушення з боку копичинецьких гравців і вказав на 11-ти метрову позначку. З виконанням пенальті рівненські футболісти впорались відмінно — пробили високо по центру воріт, з чим не зміг впоратись голкіпер з Тернопільщини. Як наслідок, рахунок у матчі (1:1).

У стикових іграх футболісти успішно обіграли однолітків з Катеринополя з рахунком (3:2), здобувши таким чином бронзу.

Джерело: Погляд