Ігор Яворський приніс перемогу збірній української діаспори

категорія: Футбол | дата: 05 06 2012

4 червня, відбувся перший в історії України товариський матч між збірною Ланівців та збірної командою української діаспори підсилену кількома ветеранами тернопільського футболу. Про це Номер один повідомив голова Лановецької районної федерації футболу Сергій Ходанович.

Прелюдія до футбольного поєдинку, за доброю українською традицією, розпочалася з традиційного хліб/сіль. Приємно було бачити і значну кількість глядачів (близько 300), чого не було видно у Тернополі на матчах першого чемпіонату світу серед команд українських діаспор. Сам матч завершився перемогою гостей — (1:2).

Євген Циверенко з Придністров’я зумів відзначитися в першому таймі. Ланівчани по перерві відновили статус-кво — м’яч на рахунку Олександра Юрчака. Однак за дві хвилини до завершення матчу ударом з гострого кута у ближній кут воріт приніс перемогу діаспорі…легендарний футболіст тернопільської Ниви Ігор Яворський.

По завершенні матчу кращі гравці поєдинку отримали нагороди. З боку ланівчан, приз отримав захисник Руслан Шпильович, з боку української діаспори — нападник Євген Циверенко.