Про нас
увійти | реєстрація

До футболу долучилися тернопільські бармени, діджеї та офіціанти

категорія: Футбол | дата: 05 06 2012 | переглядів: 797
До футболу долучилися тернопільські бармени, діджеї та офіціанти

Перший турнір з футболу між командами розважальних закладів Тернополя відбувся 5 червня в одній зі шкіл нашого міста. За головний кубок боролись 8 команд.

— Турнір проводиться для того, щоби популяризувати футбол серед закладів, якось долучити наших барменів, офіціантів та діджеїв до спорту, — розповів Тімур Юнусов, співорганізатор футбольного турніру.

Аби позмагатися за першість, кожній команді довелося зробити фінансовий внесок. Зібрані кошти організатори планують передати в благодійний фонд, який піклується про новонароджених дітей.

— Ми так само переживаємо за них і переживаємо за те, щоб вони були здоровими, а батьки – щасливими, — каже Сергій Фалендиш, учасник футбольного турніру.

Співорганізатор футбольного турніру Павло Бойко зазначив, що такі благодійні турніри будуть проводитись й надалі, бо допомагати тим, хто цього потребує, благородна справа.

— Я вважаю, що така благодійна акція проходить у двох руслах, — каже він. — Перш за все, це здоровий спосіб життя працівників закладів харчування. І друге — допомога малозабезпеченим дітям на лікування.

Джерело: ІНТБ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook