Про нас
увійти | реєстрація

Уже можна купити vip-абонемент на тернопільську фан-зону

категорія: Футбол | дата: 29 05 2012 | переглядів: 1056
Уже можна купити vip-абонемент на тернопільську фан-зону

Для цього необхідно зареєструватися на сайті фан-зони — stadion.te.ua. Після опрацювання інформації з вами зв’яжеться менеджер і повідомить, коли і де ви зможете отримати абонемент. Вартість абонемента становить 300 грн. Кількість абонементів обмежена, оскільки віп-ложе тернопільського стадіону може розмістити до 20 осіб!

Головна перевага VIP зони — можливість переглядати матчі одразу на 2-х діодних екранах розміром 55 м.кв. та 24 м.кв. Це дозволить максимально комфортно і зручно насолоджуватись грою футболістів та не пропустити жодного цікавого моменту. Офіціанти-лоточники будуть обслуговувати вболівальників на секторах і замовити напої чи перекусити можна прямо на місці. Зайти чи вийти на територію VIP-зони вболівальники зможуть через окремий вхід в центральній частині стадіону. Також передбачено окремі санвузли в приміщені стадіону.

Зазвичай у віп-ложі матчі переглядають перші особи області, міста, авторитетні гості. Відкриття фан-зони Тернополя відбудеться 8 червня о 10:00. У рамках цього заходу пройде святковий концерт, після чого буде увімкнена пряма трансляція відкриття Євро-2012 та  матчів Польща – Греція (19.00) і Росія – Чехія (21:45).

Джерело: 0352.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook