Дмитро Андрієшин виводить теребовлянську Ниву в 1/8 турніру пам'яті Юста (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 28 02 2016

27 лютого у Винниках теребовлянська Нива провела поєдинок 1/16 фіналу меморіалу Е. Юста проти ременівської Думни.

Основний чай матчу переможця не визначив — 1:1, а у серії післяматчевих пенальті, завдяки вдалій грі кіпера теребовлянців Дмитра Андрієшина, Нива святкувала перемогу 5:4 та вийшла в 1/8 фіналу.

Рахунок на 14-ій хвилині гри відкрив капітан Ниви Юрій Беркита, який ударом у падінні переправив м'яч у ворота після скидки від Олександра Юрчака. Думні дивом вдалося зрівняти рахунок на другій доданій до основного часу хвилині. Гравець ременівської команди ударом головою послав м'яч по неймовірній траекторії і той залетів у сітку воріт.

За регламентом турніру, після нічийного результату в основний час, переможця визначають у серії післяматчевих пенальті. Теребовлянські футболісти усі п'ять ударів майстерно реалізували. А відбитий Дмитром Андрієшиним пенальті, приніс Ниві путівку до наступного раунду.