Теребовлянська Нива подолала груповий етап меморіалу Юста (ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 23 02 2016

20 лютого у Винниках заключний матч групового етапу меморіалу Е. Юста провела теребовлянська Нива.

У третій грі групового турніру підопічні Романа Курдупеля зустрічалися з ФК Миколаїв — представником чемпіонату Львівщини. Матч завершився бойовою нічиєю 2:2.

Перший тайм краще провели миколаївці, які до перерви вели з рахунком 2:0. Перший м'яч суперники Ниви провели з пенальті, а згодом відзначилися після помилки захисника теребовлянської команди.

Однак, провівши після перерви ряд замін, тренерський штаб Ниви суттєво пожвавив гру і уже Нива володіла ігровою ініціативою. Зрівняти рахунок гравцям Ниви вдалося наприкінці гри. Спершу відзначився Руслан Луцик, котрий замкнув пас партнера на дальній стійці. А за кілька секунд до фінального свистка потенційний новачок Ниви Олег Лашин за допомогою рикошету зумів врятувати нічию для теребовлянської команди.

За підсумками групового етапу Нива та ФК Миколаїв набрали порівну очок — по 7 і саме ці дві команди пройшли до наступного етапу меморіалу Юста. Нива у наступному раунді зустрічатиметься з ФК Ременів. Матч пройде наступної суботи у Винниках.