Про нас
увійти | реєстрація

На Тернопільщині відбувся турнір з міні-футболу на Кубок Генпрокурора України

категорія: Футбол | дата: 22 05 2012 | переглядів: 983
На Тернопільщині відбувся турнір з міні-футболу на Кубок Генпрокурора України

20 травня на Тернопільщині відбулися відбіркові ігри турніру з міні-футболу на Кубок Генерального прокурора України серед працівників органів прокуратури Волинської, Львівської, Тернопільської областей, а також військової прокуратури Західного регіону.

З метою збереження та примноженя кращих прокурорських традицій, виховання на них молодого покоління прокурорів і слідчих, популяризації здорового способу життя, Генеральна прокуратура України виступила з ініціативою щодо проведення турніру з міні-футболу на Кубок Генерального прокурора України серед працівників органів прокуратури України.

З дотриманням принципу найближчого сусідства 20 травня ігри у вибірковій групі "Г", в яку потрапила команда прокуратури Тернопільської області, відбулися на центральному міському стадіоні Тернополя. Окрім нашої команди, в групу увійшли команди органів прокуратури Волинської і Львівської областей, а також військової прокуратури Західного регіону. Перші два матчі із колегами з Волині та військової прокуратури команда прокуратури Тернопільської області виграла. Проте, усе вирішилося в очному протистоянні із командою Львівщини, яка і виявилась переможцем, вигравши у команди прокуратури Тернопільської області з рахунком (2:0).

За умовами турніру переможець відбіркової групи виступатиме у фінальній частині турніру 26-27 травня Києві на базі спортивного комплексу Національної академії прокуратури України, повідомили у  прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook