Наші за "кордоном". Гринченко переміг

категорія: Футбол | дата: 17 08 2011
Наші за

У матчі останнього туру української прем’єр-ліги між луцькою "Волинню" та ПФК "Олександрією" на полі зустрілися двоє екс-гравців тернопільської "Ниви" – Гринченко та Паньків

Юрій Паньків, який у 5-му турі став фактично антигероєм олександрійської команди – цього разу виправився. Хоча його команда знову зазнала прикрої поразки. Юрій, який являється незмінним основним голкіпером у Луцьку пропустив аж три голи, але якби не його майстерні дії у рамці воріт, "Олександрія" могла пропустити значно більше.

У першому таймі голкіпер справився із двома потужними ударами від Майкона та Герасимюка. А згодом Юрій відбив удар впритул від того ж Майкона. В другому таймі "розстріл" Юрія продовжився, але практично у всіх епізодах – він діяв бездоганно.

Цікаво, що у Луцьку на полі у формі різних команд грали екс-гравці "Ниви". Окрім Юрія Паньків на полі у другому таймі з'явився тернополянин Андрій Гринченко, який вже два сезони грає у футболці "Волині". День перед цим Андрій Гринченко разом із ще одним вихованцем тернопільського футболу Романом Годованим взяв участь у поєдинку дублюючих складів. Цього разу вже у матчі за основу, Гринченко переміг Паньківа – 3:1.

Надрезультативним стало протистояння київської "Оболоні" та бронзового призера минулого року "Металіста". Кияни у складі яких виступає Юрій Путраш дали справжній бій амбіційному колективу Мирона Маркевича. Юрій Путраш знову відіграв всі 90 хвилин чим знову довів, що він є беззмінним гравцем основи "пивоварів". Матч завершився із рахунком 3:3.

Кілька футболістів, які мають відношення до нашого міста зіграли у першій лізі.

Нападник Василь Товкацький вкотре вийшов на заміну в матчі свого білоцерківського "Арсеналу" проти ФК "Одеса". Цього разу Василю не вдалося вразити ворота суперника, а його команда поступилася із рахунком 1:0.

Відразу два колишні гравці нашої "Ниви" вийшли у матчі "Буковина" – "Олімпік". За чернівчан зі старту грав Олександр Семенюк, а у складі донеччан – Олег Лівіцький. Цього разу сильнішими виявилися буковинці, яким вистачило одного голу, аби завоювати три очки.

Все менше і менше ігрового часу відводять нашому Ігорю Семенині у бурштинському "Енергетику". Спочатку він виходив у основі, потім його змінювали по ходу матчу, а тепер у грі проти "Севастополя" наш земляк взагалі залишився на ліві запасних. Проте все ж йому судилося вийти на поле нового севастопольського стадіону. За ті 15 хвилин, що Ігор провів на полі – нічим запам’ятатися не зумів, а його команда поступилася 2:1.