Про нас
увійти | реєстрація

У чемпіонаті з вуличного футболу перемогла тернопільська команда

категорія: Футбол | дата: 16 05 2012 | переглядів: 1336
У чемпіонаті з вуличного футболу перемогла тернопільська команда

На майданчику зі штучним покриттям, що в Тернопільському національному економічному університеті завершився чемпіонат серед команд з дітей вулиці "Футбольна зірка майбутнього" з міні-футболу. Перше місце на змаганнях виборола команда з ЗОШ №16 міста Тернополя, повідомляє кореспондент Номер один.

Загалом на чемпіонаті, який організувала турніру "Фундація зірок світового футболу", за головний приз змагалися шість вуличних українських команд з Львова, Кременчука, Одеси, Києва та Тернополя (два колективи) і одна команду була з-за кордону – Тарнув (Польща).

У церемонії офіційного відкриття змагань взяли участь президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та ветерани українського футболу — Олександр Заваров, Володимир Безсонов, Ігор Яворський.

За результатами відбіркових ігор у двох підгрупах, як повідомив головний суддя змагань Володимир Левчук,  до фіналу вийшли дві тернопільські команди з ЗОШ №1 та №16. Боротьби як такої у вирішальному матчі не було, з рахунком (5:0) перемогли хлопці з ЗОШ №16. У матчі за третє місце між командами з Кременчуга та Львова, сильнішими були львів’яни — (2:0).

Легенда київського Динамо та екс-тренер дніпропетровського Дніпра Володимир Безсонов розповів, що такі турніри вкрай потрібні, адже саме з вулиці прийшли у великий футбол більшість "великих" футболістів.

— Я залюбки прийняв запрошення організаторів даних змагань. Ще в радянські часу було таке прислів’я: "Все найкраще – дітям!". Потрібно це гасло втілювати в життя і незалежній Україні, насамперед через спорт і футбол зокрема, — зазначив Володимир Безсонов. — Зі свого боку робитиму для цього все — і приїжджатиму на подібні змагання, і навчатиму дітей футбольної майстерності, і розповідатиму як ми у свій час навчалися цій грі, щоб прищепити любов до неї нинішньому поколінню дітей. 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook