У Гусятині юнаки розіграли "Шкіряний м’яч" (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 15 05 2012
У Гусятині юнаки розіграли

6-7 травня на базі Гусятинської ДЮСШ відбувся фінальний етап обласних змагань з футболу серед юнаків 2000 р.н. на призи клубу "Шкіряний мяч".

У фінальній частині приймало участь чотири команди: Тернополя, Підволочиська, Шумська. Команду четвертого району представляли школярі Монастириської ЗОШ, вихованці тренера місцевої ДЮСШ І. Красія.

У перший ігровий день зафіксували результати — Шумськ - Підволочиськ (1:1), Монастириськ - Тернопіль (3:1). Наступного дня команди провели чотири зустрічі: Шумськ - Тернопіль (3:4), Тернопіль - Підволочиськ (5:1), Монастириськ - Підволочиськ (2:1), Шумськ - Монастириськ (3:3).

Таким чином, набравши 7 очок, Монастириська команда стала недосяжною для суперників і посіла першу сходинку у змаганнях, ставши чемпіоном області у своїй віковій категорії. Тепер монастириські школярі готуються захищати честь школи, району, області на всеукраїнських зональних змаганнях, які відбудуться найближчого тижня (місце проведення уточнюється).

Друге місце посіла команда тернопільських школярів, бронза за шумськими школярами.

Переможці  змагань були нагороджені кубком та іменними грамотами, а призери — грамотами від організаторів турніру.