Троє тернополян стали переможцями меморіалу Богдана Сцібайла

категорія: Єдиноборства | дата: 26 11 2015

Троє тернопільських борців вільного стилю у своїй вазі стали переможцями ХХІІІ Відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед кадетів пам’яті тренера Богдан Сцібайла.

Загалом медалі розігрувалися у 16 вагових категоріях.

Тернополяни  Сергій Подолянюк ( 38 кг), Володимир Рибін  (50 кг) та Аліна Сивак (54 кг) стали чемпіонами ХХІIІ-го відкритого Всеукраїнського турніру з  вільної  боротьби  пам’яті відомого тренера Богдана Сцібайла, серед юнаків та дівчат 1999-2005 років народження. Роман Драбюк (26 кг) з Тернополя став срібними  призерамом змагань, а Денис Канюка та Олег Копистянський (85 кг) вибороли бронзу! У змаганнях брало участь понад 200 учасникік, які представлдяли 22 команди з Одеси, Кривого Рогу, Києва, Білої Церкви, Чернівцівів, Львова, Кам’янця Подільського й інших міст України, а також команду з Польщі (Варшава). Кращим борцем турніру визначено тернополянина Володимира Рибіна, кращим тренером Петра Короля зі Збаража, а кращим суддею Анатолія Лосєва з Тернополя.