Про нас
увійти

Збаразькі борці здобули медалі у Польщі та Шумську

категорія: Єдиноборства | дата: 10 05 2012
Збаразькі борці здобули медалі у Польщі та Шумську

Сьомий міжнародний турнір з вільної боротьби, що традиційно проходить у польському місті Тересін, став для наших спортсменів неабияким випробовуванням. Кубок Мазовіце зібрав представників восьми держав: Риги, Литви, Латвії, Польщі, Німеччини, Словаччини, Чехії та України. Загалом у турнірі взяли участь 195 надзвичайно сильних борців.

Через потужну конкуренцію вихованці Петра та Євгена Королів досягли лише п’ятого загальнокомандного місця. Хоча Олександру петровському вдалося вибороти бронзову нагороду. Четверо юних збаражан — на четвертих місцях у своїх вагових категоріях; це Андрій Ткач, Іван Крушанський, Андрій Хариш, Олександр Лірук. Олександр Михальський та Володимир Михайловський — на шостому місці

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Вілійські ігри", який вперше відбувся у Шумську, приніс нашим спортсменам більше приводів для радощів та оптимізму. П’ятеро збаражан відвоювали чемпіонські звання, а ще шестеро піднялися на почесні сходинки призерів змагань.

Отож із шумського турніру "золото" привезли Андрій Жезняк (вагова категорія 26кг), Андрій Ткач (29кг), Олександр Бебко(35кг), Дмитро Святківський (44кг), Олександр Лірук (69кг). "Сріблом" поповнили скарбничку клубу "Чемпіон" Іван Крушанський (29кг), Михайло Качан (35кг), Денис Пастернак (69кг).Бронзовими призерами стали Олександр Гоменюк (25кг), Юрій Вовк (26кг), Олег Павлишин (29 кг).

На разі спортсмени серйозно готуються до міжнародного турніру, що має відбутися у Збаражі 8-10 червня за участю іноземних борцівських клубів.

Джерело: Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook