Із відкритого чемпіонату Тернополя збаражани привезли десять медалей

категорія: Єдиноборства | дата: 01 10 2015

Рясний урожай нагород зібрали юні борці із Збаразького ФСК "Чемпіон" та РК ДЮСШ на відкритому чемпіонаті з вільної боротьби міста Тернополя, який відбувся 19 вересня.

Вихованці тренерів Петра та Євгена Королів здобули п’ять золотих медалей , тобто стали першими у половині вагових категорій, серед яких проводились змагання. Чемпіоном у ваговій категорії 32 кілограми став Олександр Мельник, у категорії 35 кг — Юрій Вовк, у 38 кг — Андрій Ткач, у 73 кг — Олександр Михальський, у 85 кг — Назар Білошицький. До речі, для Назара, як і його колеги по команді Олександра Мельника, — це перше спортивне "золото".

Окрім цих нагород, збаражани додали до своїх здобутків трохи "срібла" та "бронзи". Другу сходинку п’єдесталу пошани посіли Богдан Бастюк ( вагова категорія 35кг), Андрій Жезняк (38 кг), Олег Ключка (42 кг). Третіми у своїх вагових категоріях стали Олександр Сенчишин (32 кг) і Вадим Крупський (38 кг).

Переможці турніру готуються взяти участь у чемпіонаті України, який відбудеться у Броварах наприкінці жовтня. У цьому ж місяці, а саме 17–18 жовтня, спортивні пристрасті вируватимуть і у Збаражі під час традиційного Міжнародного турніру з вільної боротьби .

Джерело: Народне слово