Про нас
увійти

Тернополянка їде битись на чемпіонат Європи з боксу

категорія: Єдиноборства | дата: 15 08 2015
Тернополянка їде битись на чемпіонат Європи з боксу

Вихованка тернопільського спортклубу "Поєдинок" та тренера Олександра Дульнєва Христина Дядьо візьме участь у чемпіонаті Європи з боксу серед юніорок та молоді.

Європейська боксерська першість цього року відбудеться у місті Кестхей в Угорщині з 16 до 23 серпня. Наразі наша спортсменка разом зі своїм тренером проходять третій навчально-тренувальний збір у Конча-Заспі.

— Двотижневий збір у Конча-Заспі буде заключним перед виїздом до Угорщини, — пояснює тренер Олександр Дульнєв. — Раніше ми пройшли збори у Чернівцях та на Івано-Франківщині.

До слова, Христина Дядьо виступить у ваговій категорії до 57 кг серед молоді. У цій категорії змагатимуться 16 найсильніших спортсменок Європи.

— Для Христини це вже другий чемпіонат Європи. — додає тренер дівчини. — Минулого року у Італії ми зайняли 5-те місце. Цього разу розраховуємо здобути медаль. Христина зараз перебуває на дуже високому функціональному рівні. Єдине, що бракує якісних спарингів, адже у жіночому боксі конкуренція не настільки висока, як у чоловічому.

Водночас у дорослу збірну України запросили ще одну вихованку "Поєдинка" — Любов Дереш. З 24 серпня до 6 вересня боксерка проходитиме тренувальні збори на базі "Восход" у Києві. Одразу ж після збору вона візьме участь у матчевій зустрічі — Україна – Ірландія. За словами тренера нашої спортсменки, ірландська школа жіночого боксу — одна з провідних у світі. А у жовтні Любов Дереш спробує свої сили на дорослому чемпіонаті України з боксу.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook