Тернопільський боксер — третій на чемпіонаті України серед школярів

категорія: Єдиноборства | дата: 19 04 2012

Бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед школярів став Ростислав Фірман. Тепер він отримає виклик у збірну країни. Загалом у турнірі взяла участь трійка юних тернопільських боксерів

Третє місце на чемпіонаті України з боксу серед школярів посів тернополянин Ростислав Фірман. Змагався він у ваговій категорії 40 кг.

Юний спортсмен і двоє його друзів — Ігор Будзінський та Юрій Оленчук представляли на даному турнірі Тернопільську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу "Спартак" і клуб "Шкіряна рукавичка". Перший із них врешті посів п’яте місце у ваговій категорії 41,5 кг. Таке ж місце у категорії 54 кг здобув Юрій Оленчук.

Чемпіонат України серед школярів 1998-1999 р. н. відбувався на Донеччині, у Горлівці з 26 березня до 1 квітня. Позмагатися за нагороди на Донбас приїхали більш як 350 спортсменів зі всіх куточків України.

Наші боксери тренуються під керівництвом Руслана Фірмана. Він стверджує, що результати юних спортсменів будуть покращуватися.

— Я загалом задоволений виступом своїх підопічних, адже для них це були перші великі змагання, — каже Руслан Фірман. — У травні плануємо взяти участь у спартакіаді України серед школярів, що відбудеться у Скадовську. Вже у червні будемо змагатися на чемпіонаті України серед фізкультурно-спортивних товариств. Турнір проходитиме у Керчі. Плануємо виступити набагато краще.

Власне, завдяки здобутій "бронзі" Ростислава Фірмана викликали у збірну України з боксу. Він тепер готуватиметься до чемпіонату Європи серед школярів, що незабаром відбудеться у Чернівцях. Спортсмен, його друзі та тренер висловлюють подяку всім меценатам, які допомогли із організацією поїздки на чемпіонат України.

Боксерський клуб "Шкіряна рукавичка", де займаються спортсмени, діє протягом шести років. У ньому займаються як діти, так і дорослі.

— Ми набираємо дітей віком 8-9 років, а також дорослих — без обмежень за віком, — каже тренер. — Усі охочі можуть завітати у наш клуб за адресою: вул. Транспортна, 10. Чекаємо щодня із 17 години.

Секція боксу, як він каже, працює у міському Палаці спорту, що на бульв. Д.Галицького.

Джерело: 20 хвилин