Тернопільський боксер Віктор Петров поїде на чемпіонат світу з боксу

категорія: Єдиноборства | дата: 03 08 2015

На Олімпійській тренувальній базі у Конча-Заспі, пройшла бойова спаринг-сесія боксерів Національної збірної України. Як повідомляє Федерція боксу України, українські збірники проходять заключний етап підготовки перед від’їздом на континентальну першість з боксу, де поборються на престижні нагороди змагань та ліцензії на чемпіонат світу 2015, який прийматиме у жовтні Катар. Нагадаємо, чемпіонат Європи з боксу проходитиме з 6 до 15 серпня в Софії (Болгарія).

Переглядав бойову готовність українських бійців особисто й президент Федерації боксу України Володимир Продивус. Після перегляду спарринг-сесії Володимир Степанович зазначив:«Найголовніше, що я побачив зараз – так це те, що наші хлопці палають бажанням до боротьби та віддають себе повністю тренуванням. Попри усі складнощі та суттєве оновлення нашої команди, тренерському складу збірної на чолі з Дмитром Сосновським вдалося зібрати молоду, проте надзвичайно амбітну команду, яка, я впевнений, зможе показати пристойні результати на найближчих провідних світових змаганнях. Я маю надію, що окрім п’яти вже здобутих ліцензій на світову першість, нашим хлопцям під силу завоювати ще декілька перепусток на чемпіонат світу у Катар і ми можемо це зробити вже на найближчому чемпіонаті Європи у Болгарії».

Нагадаємо, за підсумком Європейських ігор у Баку представники Національної збірної України здобули дві ліцензії на світову першість. Проте, після перегляду володарів іменних ліцензій на чемпіонат світу та Олімпійських ігор, які були здобуті за підсумками змагань WSB та APB, Міжнародна боксерська асоціація віддала Україні ще три ліцензії на світову першість 2015.

«На сьогоднішній день ми проходимо заключний етап підготовки до континентальної першості з боксу. Саме на цьому турнірі ми і поборемося за заключні перепустки на чемпіонат світу 2015, зазначив головний тренер збірної України Дмитро Сосновський. – Як повідомила нам AIBA, після перегляду списку володарів ліцензій на світову першість за результатами Європейських ігор, нашій команді додали ще три перепустки у Катар. Це стосується вагових категорій 49 кг, 69 кг та 81 кг. Як пояснили нам представники Міжнародної боксерської асоціації, це стало причиною того, що деякі з іноземних боксерів вже мали ліцензії на Олімпійські ігри 2016 за підсумками змагань WSB, тому, відповідно, участі у чемпіонаті світу вони не братимуть. Таким чином, до Болгарії на чемпіонат Європи ми поїдемо у складі п’яти чоловік, а саме у вагових категоріях: 52 кг, 56 кг, 60 кг, 75 кг та +91 кг».